Kurumsal

HAKKIMIZDA

Trend Hijyenik Ürünler San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2014 yılının ilk aylarında uzun süren fizibilite çalışmalarının ardından, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde hijyenik kadın pedi üretimine başlamıştır.

Trend Hijyenik Ürünler San. Ve Tic. Ltd. Şti. kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen etkin kalite yönetimi ve fiyat yapısı ile çok hızlı bir şekilde pazardaki yerini almasını bilmiştir.

Trend Hijyenik Ürünler San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin kurucusu olan Syn. Serkan Kavlak’ın sektördeki 6 yıllık tecrübesi ile şirketimiz kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen etkin kalite yönetimi ve kabul edilebilir fiyat yapısıyla kısa süre içerisinde tüketicinin beğenisini almış ve hedef kitlesine ulaşmıştır.

Tüketici memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine ilke edinen Trend Hijyenik Ürn. San. Ve Tic. Ltd. Şti. kalitesinden asla ödün vermeyeceği Golden marka hijyenik pedleri pazara sunmuş olup, pazardan aldığı izlenimleri dikkate alarak gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam etmiş ve bugünkü konumuna ulaşmıştır.

Trend Hijyenik Ürn. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ayrıca üretmiş olduğu ürünlerin %80’nını yurtdışına ihraç ederek ülkemizin tanıtımına ve ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.  

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize ulusal ve uluslar arası standartlara uygun, hijyenik ve en iyi kalitede ürünler sunmak.

Müşteri odaklı istikrarlı kalite anlayışımızı sürdürmek.

Karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Sosyal sorumluluk politikamızı devamlı etkin kılmak.

VİZYONUMUZ

Modern yönetim düşüncemiz ile üretim sistemlerini ve bilgiyi nitelikli işgücü ile birleştirerek ürettiğimiz ürünleri ulusal ve uluslar arası platformda sektörün güvenilir ve örnek markası yapmak.

Firmamızın sürekli büyüme odaklı politikası ile istihdam yaratmak ve sektörde söz sahibi olmak.

Ürettiğimiz ürünleri yurtdışına ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.